nejste přihlášen

Vítězství v soutěži Mladý záchranář 2018

V pátek 27.4. 2018 statečně bojovaly tři naše pětičlenné týmy (ze 7., 8.a 9.třídy) v soutěži Červeného kříže - Mladý záchranář.
Všem zúčastněným patří velká pochvala, protože i v nelehkých situacích, kdy šlo "opravdu o život", zachovali chladnou hlavu a zachraňovali raněné téměř :-)bezchybně!:-)
Tým osmáků předvedl opravdovou souhru všech členů a ohromil svým záchranářským umem i komisaře z řady profesionálů! :-)A za to jim právem náleží 1. místo, zlatá medaile, pohár a postup do krajského kola (kterého se bohužel ale zúčastnit nemohou z důvodů třídní akce :-()
Ještě jednou velká gratulace všem :-)A příští rok se budu těšit opět!
Libuše krupičová
Fotografie z akce (jen pro otrlé!) :-) naleznete zde:
https://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Mlady_zachranar_2018/
nejste přihlášen

Praha

V pondělí 12.2.2018 podnikli žáci druhého stupně výlet do Prahy. Cíle byly hned tři - Národní divadlo http://www.narodni-divadlo.cz/cs,
Poslanecká sněmovna http://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?akk
a pro vybrané žáky také Velvyslanectví USA v ČR https://cz.usembassy.gov/cs/.
Na fotky z celé akce se můžete podívat zde:
https://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Praha_2018/
Velké díky patří panu učiteli Elgrovi, který vše perfektně zorganizoval a dojednal. Cesta i všechny tři exkurze proběhly na výbornou a věřím, že i všem dětem se den líbil.
nejste přihlášen

Vánoční výlet

Vážení rodiče,
nabízíme možnost zúčastnit se výletu na pevnost Königstein a vánoční trhy v Pirně.
Termín: 19.12 (úterý) cca 8-15hod. Cena 250Kč (doprava, vstupné, pojištění)

Bližší informace podá Mgr.Martina Horáčková.

nejste přihlášen

PIŠQWORKY 2017

V pátek 10.11. 2017 se žáci druhého stupně naší školy zúčastnili turnaje v piškvorkách, který se konal na Gymnáziu a SOŠ dr. V. Šmejkala v Ústí nad Labem.
Soutěžili žáci jak ze základních, tak ze středních škol. Někteří protihráči byli již dokonce plnoletí! Naším cílem bylo - nebýt poslední. Sešlo se 11 týmů a naši deváťáci obsadili krásné 3. místo a osmáci suprové 5. místo!
Všem veliké blahopřání a obdiv, že se nezalekli těch "velikých lidí" ze středních škol a bojovali jako lvi:)
nejste přihlášen

Školní přebor v šachu

V úterý 14.11.2017 se konal na naší škole, jako každý rok, školní přebor v šachu. Letos se sešlo 16 žáků, aby bojovali o postup na okresní přebor, který se bude konat v prosinci 2017 v Ústí nad Labem.
Remízy téměř nebyly a bojovalo se do posledního dechu. Vítězem celého turnaje se stal Tomáš Plzák (8.třída) těsně před Janem Tarnovským (9.třída) a Adamem Plodíkem (9.třída). Nejlepší dívkou se stala Natálka Jedličková (7.třída) opět těsně před Kačkou Pokornou (8.třída). Ani děti z prvního stupně se nadaly zahanbit a tak za chlapce zvítězil Tomík Stanka(4. třída) a za dívky Eliška Plzáková (4. třída). Většina žáků pojede v prosinci na okresní přebor v šachu do Ústí nad Labem reprezentovat naši školu. Všem děkuji za bezproblémový průběh turnaje a vítězům blahopřeji.
Fotografie můžete zhlédnout zde: http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/skolni_prebor_v_sachu_2017/
nejste přihlášen

Doučování AJ

Tento čvtrtek, 16.listopadu, nebude doučování z angličtiny. Děkuji M.Horáčková
nejste přihlášen

Turnaj v miniházené Děčín

Naše škola se, jako každý rok, zúčastnila turnaje v miniházené. Obsadili jsme krásné sedmé místo. Děkujeme tímto všem žákům, kteří naší školu reprezentovali, a doufáme, že na příští turnaj opět najdeme tolik nadšenců jako letos. Velmi potěšila také účast jednoho z rodičů v roli diváka a fotografa. Fotografie z akce najdete na adrese http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Turnaj_minihazena_DC_2017/.
nejste přihlášen

Příběh lesa

V úterý, 24.října, pojedeme na představení "Příběh lesa"(dokument, pracovní listy, další využití v hodinách přírodopisu) do veřejného sálu Hraničář. Akce se zúčastní třídy: 6, 7A, 7B. Odjezd během 1.vyučovací hodiny, návrat během 4.vyučovací hodiny. Cena 50Kč představení, 30Kč autobus.
nejste přihlášen

Logická olympiáda 2017

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.
Každý žák naší školy se může zaregistrovat zde: www.logickaolympiada.cz
nejste přihlášen

Kontakt

ZŠ a MŠ Libouchec, p.o.
Libouchec 157
40335  Libouchec

Telefon: 475222465
Email: skola@zsmslibouchec.eu

» podrobný kontakt

E-žákovská knížka

Přihlásit se