UPOZORNĚNÍ
V objektu školy jsou instalovány kamery, které monitorují bezprostřední okolí i chodby školy.

kamera
Vedení školy, zaměstnanci 1. třída 2. třída 3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. A 7. B 8. třída 9. třída Budoucí prvňáčci Aktuality Výukové materiály Školní družina Školní jídelna Školská rada SRPDŠ Informace o zpracování osobních údajů

MAPA ŠKOLY - výstupy dotazníkového šetření

3. 7. 2018 | Bc. Martin Elgr
Vážení rodiče, žáci a zaměstnanci naší základní školy, děkujeme Vám za Vaše odpovědi v dotazníkovém šetření Mapa školy, které proběhlo v 2. pololetí šk. roku 2017/2018.
Shrnutí informací z šetření najdete na tomto odkazu http://zsmslibouchec.eu/docs/souhrn-scio.pdf .
Souhrnná zpráva, kterou Vám předkládáme, je praktickým dvoustránkovým shrnutím informací z šetření. Výsledky jsou zpracovány přístupnou a srozumitelnou formou.

Kromě této souhrnné zprávy obdržela naše škola od společnosti SCIO i analytickou zprávu s grafy k jednotlivým otázkám a srovnání s ostatními školami a dále percentilové tabulky, které byly předány jednotlivým vyučujícím, ze kterých se dozvěděli, jakého výsledku naše škola dosáhla ve srovnání s ostatními zapojenými školami v jednotlivých otázkách.

Tyto informace bereme jako podklad pro stanovení silných a slabých stránek naší školy a jako nejkomplexnější výstup pro směřování naší školy do dalších let.

Děkujeme všem za účast v dotazníkovém šetření.

Atletické dopoledne II.stupeň

3. 7. 2018 | Bc. Martin Elgr
Ve středu 27. 6. 2018 soutěžili žáci a žákyně též:-)v těchto atletických disciplínách: běh na 60m, běh na 800m, skok daleký a hod do dálky. Ve smíšených týmech následně běželi štafetu 4x60m. Počasí nám přálo a výkony našich atletů byly úžasné! :-) Celou akci provázela dobrá nálada a správné sportovní nadšení. Gratulace patří všem závodníkům a poděkování panu učiteli Rynešovi a všem, kteří se na této prima akci podíleli:-)
Sportu ZDAR! a budeme se těšit zase příště!

Foto z akce naleznete zde:
https://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Atleticke_dopoledne_II._stupen/ .

Třídní schůzky

4. 6. 2018 | Michaela Sekalová
V rámci dnešních třídních schůzek je možné se ke mně dostavit od 15.00hod.

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

15. 3. 2018 | Hana Demmler
Ve středu 14. 3. 2018 proběhlo školní kolo recitační soutěže dětí prvního stupně naší školy. V kategorii mladších žáků se utkaly děti první a druhé třídy, v kategorii starších pak děti ze třetí, čtvrté a páté třídy.
Soutěžilo se o postup tří nejlepších žáků z každé kategorie, kteří nás budou reprezentovat v meziškolním kole 5. dubna v Petrovicích.
Všechny zúčastněné děti připravily pěkná vystoupení, která celé publikum ocenilo zaslouženým potleskem a uznáním.
Porota tvořená paními učitelkami nejednoduše, ale spravedlivě vyhodnotila vítěze a všem drží palečky a přeje hodně štěstí do povelikonočního klání.
CHVÁLÍME A GRATULUJEME! :-)


Geometrie je hra

14. 3. 2018 | Zdeněk Fikar
Vážení rodiče, milí žáci.

Níže uvádím některé internetové adresy, kde najdete zajímavé podklady, které Vám mohou pomoci při přípravě na hodiny geometrie.
Přeji příjemnou zábavu a těším se na Vaše budoucí úspěchy.


Ing. Zdeněk Fikar

http://old.zsdobrichovice.cz/ukoly/matika/testy/testy.php?go je rovno blank

http://www.zs-mat5.cz/vyuka/symboly_geometrie.php

http://www.uceninenimuceni.cz/matematika-1/matematicky-pomocnik/geometrie/konstrukcni-ulohy/geometricke-symboly

Zajímavé stránky

14. 3. 2018 | Zdeněk Fikar
Vážení rodiče, milí žáci.

Dovolujeme si Vás odkázat na internetové stránky, obsahující zajímavé informace k výuce matematiky, fyziky, informatiky a chemie. Stránky obsahují jak texty vhodné k zápisu, tak i materiály k procvičování. Vhodně zpracovaná struktura stránek Vám umožní rychle vyhledat látku z daného předmětu (v konkrétním ročníku), kterou si potřebujete zopakovat nebo procvičit.

Ing. Zdeněk Fikar

http://www.jane111.chytrak.cz